• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Борошно пшеничне в/г, Крупа пшенична, Крупа пшенична «Артек», Крупа гречана, Крупа кукурудзяна, Крупа Булгур, Крупа ячмінна, Крупа перлова, Крупа вівсяна «Геркулес», Крупа пшоно, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.

Оголошено тендер

249 960.00 UAH
Номер: e3772cd49f6f402783f1405ce2f79fe8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-06-001504-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 249 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Борошно пшеничне в/г, Крупа пшенична, Крупа пшенична «Артек», Крупа гречана, Крупа кукурудзяна, Крупа Булгур, Крупа ячмінна, Крупа перлова, Крупа вівсяна «Геркулес», Крупа пшоно, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Дата опублікування: 06.01.2023 12:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума249 960.00 UAH