-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хліб, батон
Тендер Prozorro UA-2023-01-06-000223-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
787d0d11412c4161a856fef04c127df7
Внутрішній номер закупівлі:
16547443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-06-000223-a
Замовник:
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
25962326
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, Козятин, вул. Винниченка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Катерина Сергіївна +380434222419 tercentrkozm@i.ua http://komr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.01.2023 08:48 - 14.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2023 08:48 - 17.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
17.01.2023 00:01 - 17.01.2023 09:05
Період завантаження договору:
23.01.2023 00:00 - 02.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Хліб житньо- пшеничний