• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хліб, батон

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: 4f04fb3bff134a6880bbed3c11fbf071
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-05-001796-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування
Замовник: Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб, батон
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.01.2023 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума120 000.00 UAH