-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сир кисломолочний 9% та сир твердий 50%
Тендер Prozorro UA-2023-01-02-004979-a
Завершена
761 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 809.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 809.50 UAH
Номер:
06c9bfcbd2e04eee98511d06056d49b1
Внутрішній номер закупівлі:
16526942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-02-004979-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Диканський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пантьо Вікторія Анатоліївна +380669320808 44127746@ukr.net http://dykanka.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
761 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2023 15:32 - 07.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2023 15:32 - 10.01.2023 00:00
Аукціон:
10.01.2023 13:43 - 10.01.2023 14:12
Період кваліфікації:
10.01.2023 14:12 - 12.01.2023 16:11
Період завантаження договору:
18.01.2023 00:00 - 28.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴761 900.00 Сир кисломолочний 9% та сир твердий 50%