-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний 9% та сир твердий 50%
Оголошено тендер
761 900.00
UAH
Номер:
ef2f9e4a06394d9880c869021022fc95
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-02-001490-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Диканський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127746
-
Адреса:
38500, Україна, Полтавська область, Диканський район, селище міського типу Диканька ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
761 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир кисломолочний 9% та сир твердий 50%
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.01.2023 15:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума761 900.00 UAH