-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина)
Тендер Prozorro UA-2023-01-02-002942-a
Торги не відбулися
1 488 242.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 441.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 441.21 UAH
Номер:
0b60cef56d7b4fecb6cad119e82e9c57
Внутрішній номер закупівлі:
16524918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-02-002942-a
Замовник:
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43930548
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збараж, майдан І.Франка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Загородня Іванна Євгенівна 380971123610 zb_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 488 242.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2023 12:29 - 07.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2023 12:29 - 10.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 488 242.00 М'ясо (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина)