• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

М'ясо (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина)

Оголошено тендер

1 488 242.00 UAH
Номер: 84fdcc8ca8b44ae0bf9ff60267d9dcbb
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-02-001549-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради
Замовник: Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради
Очікувана вартість: 1 488 242.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'ясо (свинина охолоджена, куряче філе, яловичина)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 02.01.2023 12:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 488 242.00 UAH