-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки в асортименті
Тендер Prozorro UA-2023-01-02-002732-a
Закупівля здійснюється в порядку Закону України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року (зі змінами), та «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня_2022 р. №1178
Завершена
290 268.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 451.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 451.34 UAH
Номер:
696400fd15374f579f5e6af121f80da5
Внутрішній номер закупівлі:
16524719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-02-002732-a
Замовник:
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061576
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, м. Шпола, вул. Лозуватська, буд. 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юрій Курінний +380474120128 uo2020@ukr.net http://shpola-otg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 268.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2023 12:06 - 11.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2023 12:06 - 14.01.2023 12:55
Період кваліфікації:
14.01.2023 12:57 - 17.01.2023 09:04
Період завантаження договору:
23.01.2023 00:00 - 02.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 268.00 Підгузки в асортименті