-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-01-03-000369-b
Завершена
3 039 839.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
Номер:
0a1d3095b33e4b90adde07bc138367dc
Внутрішній номер закупівлі:
1651703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-03-000369-b
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 039 839.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2018 14:59 - 09.01.2018 15:04
Період прийому пропозицій:
03.01.2018 14:59 - 19.01.2018 15:04
Аукціон:
22.01.2018 13:35 - 22.01.2018 14:02
Період кваліфікації:
22.01.2018 14:02 - 23.01.2018 15:59
Період завантаження договору:
22.01.2018 14:02 - 11.02.2018 14:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
284097 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, газорозподільна система, до якої підключені приміщення Замовника торгів
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
Оскарження: 22.01.2018 14:02 - 03.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Оскарження: 22.01.2018 14:02 - 03.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 011 428.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 771 934.43 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2018 15:59
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585960
-
Контактна особа:
Даньков Ігор Миколайович 380966779957, 380974811390 Igor.Dankov@kmgaszbut.104.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, проспект Миру, 41
Початкова пропозиція
2 940 403.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 772 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380505108484 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
3 039 837.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 039 837.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
58
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8713825cde94381bef25dad7971318f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-03-000369-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Номер договору:
18/78
Сума договору:
2 771 934.43 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
05.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний