-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
2 771 934.43
UAH з ПДВ
Номер:
d8713825cde94381bef25dad7971318f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-03-000369-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
18/78
Дата підписання:
05.02.2018 00:00
Період дії договору:
05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
2 771 934.43 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 771 934.43 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
284097 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, газорозподільна система, до якої підключені приміщення Замовника торгів
На карті