-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2022-12-29-010415-a
Завершена
2 680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 400.00 UAH
Номер:
71e8e01ba4954d4f970bebf835855ec3
Внутрішній номер закупівлі:
16508082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-29-010415-a
Замовник:
Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351127
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт Великий Березний, Шевченка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Навроцький Володимир 0313523887 vova.navrotskyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 680 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2022 16:18 - 06.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2022 16:18 - 09.01.2023 00:00
Аукціон:
09.01.2023 14:06 - 09.01.2023 14:29
Період кваліфікації:
09.01.2023 14:29 - 13.01.2023 16:38
Період завантаження договору:
19.01.2023 00:00 - 29.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 680 000.00 ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)