-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Оголошено тендер
2 680 000.00
UAH
Номер:
91f6ea226726408994aa526d79547853
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-29-004640-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351127
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт Великий Березний, Шевченка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351127
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, смт Великий Березний, Шевченка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.12.2022 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описджерело фінансування-кошти місцевого бюджету
Сума2 680 000.00 UAH