-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт малих архітектурних форм (павільйонів очікування громадського транспорту)
Тендер Prozorro UA-2022-12-28-012627-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
1bda11fa916840f2a76120c689dc3092
Внутрішній номер закупівлі:
16492931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-28-012627-a
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Жученко Олександр Миколайович +380612363352 oleksandr.zhuchenko@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2022 15:43 - 03.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2022 15:43 - 06.01.2023 15:47
Період кваліфікації:
06.01.2023 15:48 - 09.01.2023 11:36
Період завантаження договору:
15.01.2023 00:00 - 25.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт малих архітектурних форм (павільйонів очікування громадського транспорту)