-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт малих архітектурних форм (павільйонів очікування громадського транспорту)
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
f4996ff7aa094503b656a4d1d4d5b19f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-28-003722-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт малих архітектурних форм (павільйонів очікування громадського транспорту)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.12.2022 15:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт малих архітектурних форм (павільйонів очікування громадського транспорту
Кількість
22 одиниця
Період постачання
до 20.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH