-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-000354-a
Завершена
962 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.6% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 1.6% або 15 000.00 UAH
Номер:
349273931a784d848e16b85e24f3b7f7
Внутрішній номер закупівлі:
1649271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-05-000354-a
Замовник:
КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40132726
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, смт Клесів, вулиця Свободи, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бондар +380680318292,+380667539069 klesivska.gromada@gmail.com http://klesivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
962 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2018 10:52 - 10.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2018 10:52 - 20.01.2018 17:00
Аукціон:
22.01.2018 13:01 - 22.01.2018 13:28
Період кваліфікації:
22.01.2018 13:28 - 25.01.2018 11:43
Період завантаження договору:
22.01.2018 13:28 - 11.02.2018 13:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Кількість
740 тонни
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
34550, Україна, Рівненська область, Сарненський район, комунальні заклади Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
Оскарження: 22.01.2018 13:28 - 05.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович +380665657482 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Оскарження: 22.01.2018 13:28 - 05.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
888 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
813 260.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2018 11:43
Документи
21
Скарги
0
Фізична особа підприємець Неглядюк Віталій Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2967014013
-
Контактна особа:
Неглядюк Віталій Іванович 0933238177 yuralop2005@ukr.net
-
Адреса:
34705, Україна, Рівненська область, Новий Корець, Сніжна,30
Початкова пропозиція
962 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
814 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Приватне підприємство "Західпроменерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37246018
-
Контактна особа:
Марчук Віктор Юрійович 0937561823 viktor_mar@ukr.net
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, Рівне, Шпанівський, 55
Початкова пропозиція
953 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
953 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
6dc16a60487f4d22afc8ffcab190672f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-000354-a-b1
Постачальник:
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович +380665657482 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Номер договору:
26
Сума договору:
813 260.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
05.02.2018 10:00
Статус:
Підписаний