-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
813 260.00
UAH з ПДВ
Номер:
6dc16a60487f4d22afc8ffcab190672f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-000354-a-b1
Постачальник:
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович +380665657482 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
26
Дата підписання:
05.02.2018 10:00
Період дії договору:
05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
813 260.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 813 260.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Кількість
740 тонни
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
34550, Україна, Рівненська область, Сарненський район, комунальні заклади Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області
На карті