-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція ( Яйця курячі)
Тендер Prozorro UA-2022-12-28-005671-a
Завершена
114 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 143.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 143.00 UAH
Номер:
45130b8e5e9c42e19d4c8219d9fe9eb2
Внутрішній номер закупівлі:
16485968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-28-005671-a
Замовник:
Комунальний заклад"Дошкільний навчальний заклад №30 Вінницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26243444
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віта Білоліпецьких +380674311407 dnz_30@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2022 11:43 - 02.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2022 11:43 - 05.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
05.01.2023 00:01 - 06.01.2023 10:19
Період завантаження договору:
12.01.2023 00:00 - 22.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 300.00 код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція ( Яйця курячі)