-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція ( Яйця курячі)
Оголошено тендер
114 300.00
UAH
Номер:
dbf5de93006c48499c026d08df371c29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-28-002350-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад"Дошкільний навчальний заклад №30 Вінницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26243444
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад"Дошкільний навчальний заклад №30 Вінницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26243444
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
114 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція ( Яйця курячі)
Примітки:
Місцезнаходження замовника:21021,Вінницька область м. Вінниця, вул. 600-річчя, 8. Категорія замовника: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі: процедура закупівлі (відкриті торги з особливостями).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.12.2022 11:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума114 300.00 UAH