• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

електрична енергія

Завершена

385 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 925.00 UAH
Номер: 5ab31e91582c4b049022ca8dda864c95
Внутрішній номер закупівлі: 16466486
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-27-005953-a   
Замовник: Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал "
Контактна особа: Мирний Андрій Юліанович 380354222457 pidvoda13@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 385 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.12.2022 11:38 - 06.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.12.2022 11:38 - 09.01.2023 17:00
Період кваліфікації: 09.01.2023 17:03 - 10.01.2023 14:14
Період завантаження договору: 16.01.2023 00:00 - 26.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴385 000.00 електрична енергія