-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
462 000.00
UAH
Номер:
8cd96366b4e145888353b8ebb552588f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-27-002403-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал "
×
-
Код ЄДРПОУ:
36084902
-
Адреса:
48000, Україна, Тернопільська область, Підгайці, вулиця Шевченка, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал "
×
-
Код ЄДРПОУ:
36084902
-
Адреса:
48000, Україна, Тернопільська область, Підгайці, вулиця Шевченка, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
462 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
27.12.2022 11:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума462 000.00 UAH