-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистилянти (Бензин А-92 (або еквівалент), Дизпаливо (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2017-12-22-001103-b
Завершена
1 129 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 645.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 645.85 UAH
Номер:
5ee1a81ecd3c410c9676d7255998b803
Внутрішній номер закупівлі:
1646409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-22-001103-b
Замовник:
Відділ освіти Прилуцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147500
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220, 4 поверх, каб. №60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Яремкович +380994365978,+380463750266 osvita-2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 129 170.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 645.85 UAH
Період уточнення:
22.12.2017 11:31 - 04.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2017 11:31 - 14.01.2018 00:00
Аукціон:
15.01.2018 11:56 - 15.01.2018 12:23
Період кваліфікації:
15.01.2018 12:23 - 22.01.2018 16:36
Період завантаження договору:
15.01.2018 12:23 - 04.02.2018 12:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (або еквівалент)
Кількість
14820 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Дизпаливо (або еквівалент)
Кількість
27470 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КУЗНЄЦОВ ЛЕОНІД ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 15.01.2018 12:23 - 02.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2092111637
-
Контактна особа:
Леонід Олександрович +380504657745 bojkofop@gmail.com
-
Адреса:
17504, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, Військове містечко 12, буд. 107, кв. 11
Оскарження: 15.01.2018 12:23 - 02.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 016 045.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 010 399.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2018 16:36
Документи
42
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380982885731 KONDRATEV2010@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Початкова пропозиція
1 121 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 102 739.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
Бойко Сергій Леонідович 380442229041 sergiy.boyko@wog.ua http://www.wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Кременецька 38
Початкова пропозиція
1 119 655.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 119 655.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7b39feb630e46de8c64575e7746553b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-22-001103-b-c1
Постачальник:
ФОП "КУЗНЄЦОВ ЛЕОНІД ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2092111637
-
Контактна особа:
Леонід Олександрович +380504657745 bojkofop@gmail.com
-
Адреса:
17504, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, Військове містечко 12, буд. 107, кв. 11
Номер договору:
1
Сума договору:
1 010 399.15 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
05.02.2018 08:00
Статус:
Підписаний