-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистилянти (Бензин А-92 (або еквівалент), Дизпаливо (або еквівалент))
1 010 399.15
UAH з ПДВ
Номер:
a7b39feb630e46de8c64575e7746553b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-22-001103-b-c1
Постачальник:
ФОП "КУЗНЄЦОВ ЛЕОНІД ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2092111637
-
Контактна особа:
Леонід Олександрович +380504657745 bojkofop@gmail.com
-
Адреса:
17504, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, Військове містечко 12, буд. 107, кв. 11
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
05.02.2018 08:00
Період дії договору:
05.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 010 399.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 010 399.15 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (або еквівалент)
Кількість
14820 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Дизпаливо (або еквівалент)
Кількість
27470 літр
Період постачання
до 31.12.2018