• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9, ЩТП-125), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, ЩТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, ЗТП-89, ЗТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, ЗТП-215, КТП-348, ЩТП-83), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, ЗТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Полтавської області»

Завершена

1 300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 500.00 UAH
Номер: 62b2482c86b7479f96c7d7d639e065ed
Внутрішній номер закупівлі: 16463175
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-27-002653-a   
Замовник: Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
Контактна особа: Титаренко Наталія Євгеніївна +380536491065 mashkommaino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.12.2022 10:02 - 01.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.12.2022 10:02 - 04.01.2023 00:00
Період кваліфікації: 04.01.2023 00:00 - 09.01.2023 13:31
Період завантаження договору: 15.01.2023 00:00 - 25.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 300 000.00 згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9, ЩТП-125), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, ЩТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, ЗТП-89, ЗТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, ЗТП-215, КТП-348, ЩТП-83), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, ЗТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Полтавської області»