-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9, ЩТП-125), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, ЩТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, ЗТП-89, ЗТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, ЗТП-215, КТП-348, ЩТП-83), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, ЗТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Полтавської області»
Оголошено тендер
1 300 000.00
UAH
Номер:
46b0c8e45c7a48d3b49c04e9d48d9734
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-26-000044-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9, ЩТП-125), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, ЩТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, ЗТП-89, ЗТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, ЗТП-215, КТП-348, ЩТП-83), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, ЗТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Полтавської області»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.12.2022 05:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в c.Абрамівка (КТП-297, КТП-299, КТП-344), с.Нова Павлівка (КТП-282), c.Дмитрівка (КТП-75, КТП-76, КТП-77, КТП-80 КТП-178, КТП-339, КТП-340, КТП-341), с.Калинівка (КТП-73, КТП-312, КТП-313), c.Базилівщина (КТП-25, КТП-27, КТП-28, КТП-29, КТП-338, КТП-355, КТП-372, КТП-9, ЩТП-125), c.Кошманівка (КТП-20, КТП-21, КТП-39, КТП-40, КТП-49, КТП-50, КТП-54, КТП-280, КТП-281, КТП-360, КТП-373), с.Миронівка (КТП-33, КТП-356, КТП-357), с.Богданівка (КТП-36, КТП-55, КТП-56), c.Сахнівщина (КТП-63, КТП-311, КТП-371), с.Селещина (КТП-107, КТП-108, КТП-109, КТП-119, КТП-120, КТП-121, КТП-137, КТП-138,КТП-306, КТП-334, КТП-337, КТП-351, КТП-361, КТП-366, КТП-369), с.Сухоносівка (КТП-112), с.Тимченківка (КТП-364), с.Латишівка(КТП-128, КТП-365), смт Машівка (КТП-37, КТП-53, ЩТП-57, КТП-59, КТП-85, КТП-88, ЗТП-89, ЗТП-90, КТП-91, КТП-92, КТП-96, КТП-97, КТП-100, КТП-124, КТП-167, ЗТП-215, КТП-348, ЩТП-83), с. Новий Тагамлик (КТП-132, КТП-174, КТП-175, ЗТП-370), с.Вільне (КТП-129), с.Козельщина (КТП-176), с.Огуївка (КТП-177) Полтавської області»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1300000.00
Сума1 300 000.00 UAH