-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин)»
Тендер Prozorro UA-2022-12-27-001381-a
Торги не відбулися
1 254 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 270.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 270.00 UAH
Номер:
50a8dba4b3be4757ba111dfd210b299f
Внутрішній номер закупівлі:
16461877
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-27-001381-a
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтович Вікторія Анатоліївна 380444636730 tendersgf@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 254 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.12.2022 09:21 - 01.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2022 09:21 - 04.01.2023 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 254 000.00 «Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин)»