• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин)»

Оголошено тендер

1 254 000.00 UAH
Номер: 50c010c9fa3648a9b3270893dabd4758
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-27-000604-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
Замовник: Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
Очікувана вартість: 1 254 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин)»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 27.12.2022 09:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Бензин А 95)»
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 22000 літр
Період постачання (не задано)
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо)»
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 2400 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 254 000.00 UAH