• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації ТСЦ РСЦ ГСЦ МВС в Київській області

Завершена

84 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
Номер: 48e61e3611a94042aee2b3cfbeb366c0
Внутрішній номер закупівлі: 16448245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-26-008703-a   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Гриценко Світлана 380442073797 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 84 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2022 13:00 - 31.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2022 13:00 - 03.01.2023 10:00
Період кваліфікації: 03.01.2023 10:00 - 03.01.2023 12:01
Період завантаження договору: 09.01.2023 00:00 - 19.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 000.00 Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації ТСЦ РСЦ ГСЦ МВС в Київській області