-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації ТСЦ РСЦ ГСЦ МВС в Київській області
Оголошено тендер
84 000.00
UAH
Номер:
606efed74d884fbc9d9db30fa30ba619
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-15-009048-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
84 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації ТСЦ РСЦ ГСЦ МВС в Київській області
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.12.2022 16:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума84 000.00 UAH