-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сухофрукти, томатна паста, повидло, горох колотий, горошок консервований, квасоля консервована, родзинки, кукурудза консервована, капуста квашена, огірки квашені
Тендер Prozorro UA-2022-12-25-001865-a
Закупівля проводиться на очікувану вартість у 2023 році
Завершена
128 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 642.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 642.00 UAH
Номер:
97d98408c7bc48548f650c52bf361b7d
Внутрішній номер закупівлі:
16439498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-25-001865-a
Замовник:
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24
×
-
Код ЄДРПОУ:
25803071
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Львівське шосе, 47/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Івонько Максим Васильович +380382660983 ivonko24@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.12.2022 23:19 - 30.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.12.2022 23:19 - 02.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.01.2023 00:00 - 05.01.2023 23:40
Період завантаження договору:
11.01.2023 00:00 - 21.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 400.00 Сухофрукти, томатна паста, повидло, горох колотий, горошок консервований, квасоля консервована, родзинки, кукурудза консервована, капуста квашена, огірки квашені