-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сухофрукти, томатна паста, повидло, горох колотий, горошок консервований, квасоля консервована, родзинки, кукурудза консервована, капуста квашена, огірки квашені
Оголошено тендер
128 400.00
UAH
Номер:
18742694944c4b40ae0a1f3a346b4d94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-25-000647-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24
×
-
Код ЄДРПОУ:
25803071
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Львівське шосе, 47/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24
×
-
Код ЄДРПОУ:
25803071
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Львівське шосе, 47/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
128 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сухофрукти, томатна паста, повидло, горох колотий, горошок консервований, квасоля консервована, родзинки, кукурудза консервована, капуста квашена, огірки квашені
Примітки:
Закупівля проводиться на очікувану вартість у 2023 році
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
25.12.2022 23:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума128 400.00 UAH