-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги інтернет - провайдерів за користування Інтернетом
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-021135-a
Завершена
287 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 435.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 435.00 UAH
Номер:
98894063973e4298b69fbd21f55e7ce2
Внутрішній номер закупівлі:
16433253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-23-021135-a
Замовник:
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022533
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кісова Наталія 380442868567 201koda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
287 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2022 17:56 - 28.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2022 17:56 - 31.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
31.12.2022 00:01 - 03.01.2023 17:54
Період завантаження договору:
09.01.2023 00:00 - 19.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴287 000.00 Послуги інтернет - провайдерів за користування Інтернетом