• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги інтернет - провайдерів за користування Інтернетом

Оголошено тендер

287 000.00 UAH
Номер: a3aef60885d64ff28a55c4f2156ecd10
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-23-008947-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Замовник: КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Очікувана вартість: 287 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги інтернет - провайдерів за користування Інтернетом
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.12.2022 17:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума287 000.00 UAH