-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-019165-a
Завершена
3 424 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 121.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 121.60 UAH
Номер:
aa919b8369ea4092b99ca89dcf7bd4f0
Внутрішній номер закупівлі:
16431325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-23-019165-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380222385890 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 424 320.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2022 16:12 - 02.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2022 16:12 - 05.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
05.01.2023 00:00 - 12.01.2023 16:20
Період завантаження договору:
18.01.2023 00:00 - 28.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 424 320.00 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)