• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)

Оголошено тендер

3 424 320.00 UAH
Номер: bb9e99f424004aaca864798e3fc5eece
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-23-005404-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Очікувана вартість: 3 424 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Примітки: 48810000-9 - Інформаційні системи (Доступ до онлайн-сервісів з правом користування програмною продукцією)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.12.2022 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума3 424 320.00 UAH