• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

15870000-7 Заправки та приправи

Забезпечення належного та безперебійного харчування учнів навчальних закладів освіти Полтавської міської територіальної громади

Завершена

117 888.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 589.44 UAH
Номер: bf1d3a8b987541ce883d0acbff50a802
Внутрішній номер закупівлі: 16426469
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-23-014346-a   
Замовник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Контактна особа: Гарбар Катерина Олексіївна +380673884280 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 117 888.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.12.2022 14:25 - 28.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.12.2022 14:25 - 31.12.2022 00:00
Період кваліфікації: 31.12.2022 00:04 - 03.01.2023 10:03
Період завантаження договору: 09.01.2023 00:00 - 19.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴117 888.00 15870000-7 Заправки та приправи