-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15870000-7 Заправки та приправи
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-014346-a
Забезпечення належного та безперебійного харчування учнів навчальних закладів освіти Полтавської міської територіальної громади
Завершена
117 888.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 589.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 589.44 UAH
Період оскарження:
23.12.2022 14:25 - 28.12.2022 00:00
Нічого не знайдено.