-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-000113-a
Завершена
756 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 780.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 780.00 UAH
Номер:
5494650d15c245b19e1e05d12d45f372
Внутрішній номер закупівлі:
16412242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-23-000113-a
Замовник:
КЗ Рівненський ліцей №26 Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564677
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Павлюченка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуровська Тетяна Валеріївна +380673601794 rl26@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
756 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2022 01:16 - 28.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2022 01:16 - 31.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
31.12.2022 00:03 - 03.01.2023 08:40
Період завантаження договору:
09.01.2023 00:00 - 19.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴756 000.00 Електрична енергія