-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
756 000.00
UAH
Номер:
9952a6fa46114cc2ad29057cacfb4da5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-22-007060-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Рівненський ліцей №26 Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564677
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Павлюченка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Рівненський ліцей №26 Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564677
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Павлюченка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
756 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
22.12.2022 22:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума756 000.00 UAH