• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Реконструкція наявних приміщень реабілітаційного центру Міської дитячої поліклініки №1 за адресою: пров. Кобера, 15-А під розміщення сімейної амбулаторії та влаштування рентгенкабінету

Завершена

2 077 131.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 41 542.63 UAH
Номер: 2918669edeb744a19daf7b0a9bb9f416
Внутрішній номер закупівлі: 163956
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-08-01-000226-b   
Замовник: Комунальний заклад Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1"
Контактна особа: Андрій Бурдейний +380984640140 buh_cpmsd_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 077 131.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.08.2016 13:53 - 09.08.2016 11:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2016 13:53 - 19.08.2016 11:00
Аукціон: 22.08.2016 11:34 - 22.08.2016 11:55
Період кваліфікації: 22.08.2016 11:55 - 29.08.2016 13:52
Період завантаження договору: 22.08.2016 11:55 - 11.09.2016 11:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 077 131.60 Реконструкція наявних приміщень реабілітаційного центру Міської дитячої поліклініки №1 за адресою: пров. Кобера, 15-А під розміщення сімейної амбулаторії та влаштування рентгенкабінету