-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оброблені овочі та фрукти
Тендер Prozorro UA-2022-12-22-007438-a
Завершена
184 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 921.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 921.50 UAH
Номер:
85debfa666d44c97bf821a118e3b259f
Внутрішній номер закупівлі:
16394993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-22-007438-a
Замовник:
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22986562
-
Адреса:
31022, Україна, Хмельницька область, Антоніни, пл. Графська,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тищук Олег Станіславович +380385551165 antonini-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
184 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2022 11:32 - 27.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2022 11:32 - 30.12.2022 18:00
Період кваліфікації:
30.12.2022 18:00 - 04.01.2023 10:44
Період завантаження договору:
10.01.2023 00:00 - 20.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴184 300.00 Оброблені овочі та фрукти