-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оброблені овочі та фрукти
Оголошено тендер
184 300.00
UAH
Номер:
a533f53f5fae4c4f93516218d058b795
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-22-002046-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22986562
-
Адреса:
31022, Україна, Хмельницька область, Антоніни, пл. Графська,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22986562
-
Адреса:
31022, Україна, Хмельницька область, Антоніни, пл. Графська,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
184 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оброблені овочі та фрукти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.12.2022 11:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
горох колотий
Кількість
125 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
квасоля
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
сочевиця
Кількість
35 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
сухофрукти
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
помідори квашені
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
огірки квашені
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
капуста квашена
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
горіхи
Кількість
160 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
томатна паста
Кількість
80 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума184 300.00 UAH