-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Масло вершкове
Тендер Prozorro UA-2022-12-22-006124-a
Завершена
174 380.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 871.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 871.90 UAH
Номер:
de56423a70894b27be16eb99486ffad7
Внутрішній номер закупівлі:
16393659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-22-006124-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Михайленко +380973825734 kvitneveosvita2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
174 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2022 11:03 - 27.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2022 11:03 - 30.12.2022 10:00
Аукціон:
02.01.2023 12:48 - 02.01.2023 13:11
Період кваліфікації:
02.01.2023 13:11 - 03.01.2023 10:01
Період завантаження договору:
09.01.2023 00:00 - 19.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴174 380.00 Масло вершкове