-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Масло вершкове
Оголошено тендер
174 380.00
UAH
Номер:
52844bbb7a814aec97dcc8e230c43412
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-22-001635-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
174 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Масло вершкове
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.12.2022 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума174 380.00 UAH