-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV:2008) – 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної охорони приміщень)
Тендер Prozorro UA-2022-12-21-019176-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер:
96137ac8aab242f0a1e79c05f08f540d
Внутрішній номер закупівлі:
16382624
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-21-019176-a
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пікневич Анна Володимирівна +380973392738 piknevychanna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2022 16:33 - 26.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2022 16:33 - 29.12.2022 00:00
Аукціон:
29.12.2022 15:22 - 29.12.2022 15:45
Період кваліфікації:
29.12.2022 15:45 - 02.01.2023 12:08
Період завантаження договору:
08.01.2023 00:00 - 18.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 ДК 021:2015 (CPV:2008) – 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної охорони приміщень)