-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV:2008) – 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної охорони приміщень)
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
86f4e0a8b4ed46c48b933622780d2024
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-21-008418-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV:2008) – 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної охорони приміщень)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 79007, Львівська обл., м.Львів, вул. Січових Стрільців 11; код ЄДРПОУ 37831493.; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.12.2022 16:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума550 000.00 UAH