-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
22Т-194_09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2022-12-21-016070-a
Завершена
24 793 788.02
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 123 969.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 123 969.00 UAH
Номер:
e10e91f7e8e1455bb9d4ae5838d31349
Внутрішній номер закупівлі:
16379593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-21-016070-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Савчук +380444612559 vladyslav.i.savchuk@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 793 788.02 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2022 15:32 - 06.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2022 15:32 - 09.01.2023 15:00
Аукціон:
10.01.2023 13:19 - 10.01.2023 13:42
Період кваліфікації:
10.01.2023 13:42 - 25.01.2023 10:25
Період завантаження договору:
31.01.2023 00:00 - 10.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 793 788.02 Електрична енергія