-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
24 793 788.02
UAH
Номер:
76c65db0376a4cbc8c53feb0fd3ae5dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-21-006896-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Кудрявська, 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
24 793 788.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
21.12.2022 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 793 788.02 UAH