-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Тендер Prozorro UA-2022-12-21-005933-a
Торги відмінено
340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Номер:
e3e905f95aba4b76abb6204e41dea9c0
Внутрішній номер закупівлі:
16369381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-21-005933-a
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пікневич Анна Володимирівна +380973392738 piknevychanna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2022 11:44 - 30.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2022 11:44 - 02.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
70fc4340f572411dad9bc434c44c6be0
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме:невірно порахована очікувана вартість закупівлі
Період оскарження:
23.12.2022 13:40 - 03.01.2023 00:00
Дата опублікування:
23.12.2022 13:40
Дата виконання:
03.01.2023 00:12
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴340 000.00 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»