• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»

Оголошено тендер

340 000.00 UAH
Номер: deedf1f7c6d24e8d81f50a71aa09918b
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-21-002638-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ДМС України у Львівській області
Замовник: Головне управління ДМС України у Львівській області
Очікувана вартість: 340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Примітки: Місцезнаходження замовника: 79007, Львівська обл., м.Львів, вул. Січових Стрільців 11; код ЄДРПОУ 37831493.; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.12.2022 11:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума340 000.00 UAH