-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області
Тендер Prozorro UA-2022-12-21-004659-a
Завершена
34 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 170.00 UAH
Номер:
f7cc42889a09432ab68e213ccb2fd94b
Внутрішній номер закупівлі:
16368072
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-21-004659-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки,будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380442073797 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
34 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2022 11:10 - 26.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2022 11:10 - 29.12.2022 10:00
Аукціон:
30.12.2022 12:44 - 30.12.2022 13:07
Період кваліфікації:
30.12.2022 13:07 - 02.01.2023 12:09
Період завантаження договору:
08.01.2023 00:00 - 18.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 000.00 Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області